Lidé: Jakub Platil vedoucím oddělení podpory partnerské sítě Helios Green

LCS International, výrobce podnikového software Helios, sloučil přímý i nepřímý obchod Helios Green pod jedno vedení. Jaké změny mohou očekávat prodejní partneři? A jak se můžete partnerem LCS stát vy?

Lidé: Jakub Platil vedoucím oddělení podpory partnerské sítě Helios GreenJakub Platil (37) působí v LCS již řadu let. Prošel pozicemi vývojáře, account managera, obchodníka a díky svým úspěchům byl povýšen na vedoucího obchodního týmu přímého prodeje. Nyní bude pečovat také o partnery. Jaké změny je čekají?


„Změna nastala v přístupu k vedení prodeje. Celý obchod, přímý i nepřímý, bude řízen jednotnými procesy a nástroji, které bude LCS budovat společně se svými partnery. Chceme tím dosáhnout vyšší konkurenceschopnosti a posílení obchodních aktivit našich partnerů. Od tohoto společného řízení si slibujeme efektivní sdílení obchodních i realizačních kapacit," vysvětlil pro ChannelWorld Jakub Platil.
 
Výrobce nabízí tři úrovně řešení podnikového software (ERP). Helios Green je určen velkým a středním společnostem, Helios Orange se zaměřuje na střední a menší podniky a Helios Red má za cíl oslovit podnikatele a menší firmy. V rámci partnerské sítě Helios Green Open funguje v Česku 15 a na Slovensku 5 partnerů.

„Partnery máme na základě certifikací rozděleny na Obchodní, Implementační a Vývojové. Jednou z nejvyšších priorit sítě Helios Green Open pro rok 2009 je nábor nových a kvalitních partnerů. Přihlásit se mohou přes naše webové stránky nebo přímým oslovením našeho obchodního oddělení," nabízí spolupráci Jakub Platil.Komentáře