Lidé: David Rusín Channel Sales Managerem v D-link

Výrobce síťových řešení D-link jmenoval nového manažera pro partnerský kanál. Přichází z Tech Data Distribution a na starosti bude mít distributory a partnery v Česku i na Slovensku.

Lidé: David Rusín Channel Sales Managerem v D-linkDavid Rusín (25) si kromě zkušenosti produktového manažera značek D-Link, Epson a Pinnacle, přináší znalosti z firmy Czech Computer, kde působil jako obchodní zástupce pro hardware a software. "Pro D-Link bude David Rusín nepochybně přínosem. Ceníme si jeho organizačních dovedností i zkušeností z oboru a věříme, že s jeho příchodem pozdvihneme úroveň podpory partnerského kanálu," vyjádřil se v tiskové zprávě Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika.

David Rusín tak nahradí právě Aleše Pícla, který pečoval o partnery D-link v Česku i na Slovensku, ale po odchodu Jiřího Kravála přijal nabídku, postavit se do čela místního regionálního zastoupení tchajwanského výrobce. Péče o partnery v případě D-linku představuje zhruba 800 resellerů a osm distributorů. V Česku jde o společnosti Actebis Computer, eD system Czech, Konsigna, Tech Data Distribution. Na Slovensku pak Asbis SK, ABC Data, eD´System Slovakia a Eastnet.
Komentáře