Lenovo chce podpořit prodej notebooků on-line průvodcem pro zákazníky

Lenovo připravilo web, který zákazníkům radí, jak si vybrat správný notebook, na co dát pozor a co znamenají jednotlivé zkratky na letácích.

Lenovo chce podpořit prodej notebooků on-line průvodcem pro zákazníkySpolečnost Lenovo spustila na webových stránkách spravnynotebook.cz projekt, jehož cílem je pomoci uživatelům při výběru notebooku, který by měl odpovídat jejich potřebám.

Návštěvníci stránek zde najdou rady, jak při výběru vhodného notebooku postupovat, jaké parametry je potřeba brát v potaz a na které funkce je nutné se před nákupem notebooku zaměřit,“ uvádí výrobce v oznámení spuštění nového webu.

Web spravnynotebook.cz poskytuje nejen základní informace pro začínající uživatele, ale také rady pro ty, kteří mají s nákupem počítačového vybavení zkušenosti nebo vybírají notebook pro firemní užití.

Počítačový segment patří k jednomu z nejrychleji se vyvíjejících, proto může být pro mnohé obtížné zorientovat se v aktuálních trendech. Na webu se budeme snažit přinášet průběžně nejnovější informace z oboru a zároveň odpovídat na nejpalčivější dotazy, které mohou zákazníky při výběru notebooku trápit,“ dodal ke smyslu projektu Robert Janásek, marketingový manažer ze společnosti Lenovo.

Na webových stránkách spravnynotebook.cz jsou dále k dispozici odkazy na recenze jednotlivých modelů notebooků. Návštěvníci mohou využít také poradnu, ve které budou na dotazy odpovídat odborníci Lenovo.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: spravnynotebook.cz

Komentáře