Konkurence: Tinit se stal partnerem společnosti Infor

Firma Tinit bude v rámci partnerství se softwarovou společností Infor dodávat na český trh řešení Infor SyteLine. Co si obě společnosti od navázání spolupráce slibují?Softwarová společnost Infor oznámila, že se česká firma Tinit připojila k programu Infor Partner Network (IPN) a bude na českém trhu dodávat podnikový aplikační software Infor SyteLine.

Infor vidí v uzavření partnerství s firmou Tinit posílení své pozice na českém trhu v oblasti diskrétní výroby a distribuce.

Tinit je poskytovatelem služeb v oblasti podnikových informačních systémů. Jeho  portfolio zahrnuje širší spektrum IT služeb, zaměřuje se však především na projektové řízení a management consulting.

 „Široké znalosti a dlouholeté zkušenosti týmu Tinit, které získal při práci na IT projektech pro významné společnosti, jsou pro nás zárukou spokojenosti zákazníků, kteří se rozhodnou nasadit řešení Infor s našim novým partnerem,“ uvedla ve zprávě pro média k novému partnerství Monika Vitásková, manažerka pro nepřímý prodej v české pobočce společnosti Infor.

Infor je na českém trhu vnímán jako tradiční dodavatel podnikového softwaru do segmentu diskrétní výroby. Jsme proto rádi, že díky řešení Infor SyteLine budeme moci naši zákaznickou základnu rozšířit i o výrobní společnosti, kde vidíme velký potenciál pro implementaci standardního ERP softwaru,“  uvedl ve zprávě pro média Martin Kobera, výkonný ředitel společnosti TINIT.
Komentáře