Konkurence: Teko Technology má novou prodejnu v Mladé Boleslavi

Náplně do tiskáren značky Teko lze nově zakoupit ve značkové prodejně v Mladé Boleslavi. Kde má český výrobce tiskových náplní Teko Technology své další kamenné prodejny?

Konkurence: Teko Technology má novou prodejnu v Mladé BoleslaviTeko Technology má novou prodejnu v Mladé BoleslaviSpolečnost Teko Technology, český výrobce a distributor značky Teko specializující se na náplně do tiskáren, oznámil rozšíření své prodejní sítě. Otevřel novou prodejnu v Mladé Boleslavi. Mladoboleslavští ji naleznou v ulici Na Kozině.

Pobočka v Mladé Boleslavi je pro nás klíčová, poskytuje služby pro celý středočeský, ústecký a liberecký kraj,“ uvedl ve zprávě pro média Petr Kempa, zástupce společnosti Teko Technology.

Jedná se o v pořadí sedmou kamennou prodejnu společnosti Teko Technology a druhou ve Středočeském kraji. Ta první byla otevřena v Praze.

Další pobočky se nacházejí v Brně, Ostravě, Plzni, Karlových Varech a v Náchodě.

V prodejnách společnosti je možné zakoupit veškerý sortiment nesoucí značku Teko, tedy tonery, kazety, barvící pásky a další příslušenství kompatibilní s kancelářskými produkty značek jako je například Canon, Epson, Hewlett-Packard, OKI, Xerox a další.

Kamenné prodejny nám umožňují přímý kontakt s klienty a díky tomu i zkvalitňování obchodních vztahů a našich služeb. Věříme, že rozšiřující se sítí prodejních míst upoutáme i ty zákazníky, kteří preferují osobní výběr a nákup před službami e-shopů,“ uvedl dále ve zprávě pro média Petr Kempa.

Prodejny zároveň slouží jako odběrové místo pro objednávky z nabídky e-shopu TonerMania.cz, který Teko Technology provozuje.

Zdroj: Teko Technology

Úvodní foto: Teko Technology

Komentáře