Konkurence: iPad 2 od tohoto týdne v zásobách Electro Worldu

Retailový řetězec Electro World od tohoto týdne naskladnil nový iPad 2 na všechny pobočky. Jakou zvolil cenu?Konkurence: iPad 2 od tohoto týdne v zásobách Electro WorlduTablet iPad 2 se v ČR začal prodávat od 25. 3. 2011. Apple však zdaleka nestíhá zásobovat hlavní trhy a lokální trh je ještě více v postranní. Electro World, ale i autorizovaní prodejci měli k dispozici jen několik stovek kusů, které se vyprodaly v prvních týdnech. Populární tablet se tak dostal pouze k těm, kteří si jej objednali a zaplatili předem.

Dosud jsme mohli prodat jen několik stovek iPadů, které nám Apple dodal. To bylo mnohem méně, než jaká byla poptávka našich zákazníků. Nyní jsme získali takové množství tabletů, že okamžitě pokryjeme objednávky z předprodeje a ve volném prodeji bude dostatečné množství kusů,“ uvedl v tiskovém oznámení Tomáš Kučera, vedoucíoddělení PC a příslušenství řetězce Electro World.

První generace zlevní

Již od tohoto týdne jsou iPady 2 dostupné na všech pobočkách tohoto detailového řetězce s koncovou cenou začínající na 11 499 Kč. Nabízí také modely s Wi-Fi modulem a modemy s Wi-Fi i 3G.

Electro World oznámil, že tablety jsou již lokalizovány do češtiny a garantuje u nich plný servis i dvouletou záruku. První generaci tabletu Apple iPad nyní prodává za cenu od 8 999 Kč.

Zdroj: Electro World, ChannelWorldKomentáře