Konkurence: Electro World prodává počítače přes B2C e-shop ATC

Řetězec se spotřební elektronikou Electro World rozšířil svou nabídku počítačů a PC příslušenství prostřednictvím B2C e-shopu eKatalog od AT Computers.

Konkurence: Electro World prodává počítače přes B2C e-shop ATCKonkurence: Electro World prodává počítače přes B2C e-shop ATCAčkoliv Electro World nabízí počítače a další periferie společně s ostatní spotřební elektronikou v rámci svého hlavního e-shopu, rozhodl se svou on-line nabídku jednoduše rozšířit přes jednoho z největších distributorů – AT Computers.

Na oficiálním webu electroworld.cz začal řetězec propagovat tzv. Computer Shop. Ten má zákazníkům nabídnout podstatně širší nabídku notebooků, ale také netbooky, stolní počítače a další PC periferie.

Zboží v nabídce electroworld.cz je odlišné od nabídky na www.compshop.electroworld.cz. Přestože řetězec na banneru s upoutávkou například uvádí Macbook Pro a logo Apple, v Computer Shopu tyto produkty nenaleznete. Zákazník může vybírat pouze z doplňkového příslušenství.

Druhý e-shop Electro Worldu zaměřený na počítače a příslušenství běží na B2C e-shopu eKatalog, který AT Computers nabízí svým partnerům za měsíční poplatek. Nepatrnou vadou na kráse však je nedokonale nastavené přesměrování. Pokud návštěvník zadá adresu bez „www“, skončí místo Computer Shopu na webu ATC.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře