Konkurence: CZC.cz má nové pobočky v Hradci Králové a v Kladně

E-shop CZC.cz otevřel vlastní kamennou pobočku v Hradci Králové a má novou partnerskou prodejnu v Kladně. Kde si tedy zákazníci CZC.cz nově mohou přebírat osobně zboží nebo vyřizovat reklamace?Konkurence: CZC.cz má nové pobočky v Hradci Králové a v KladněE-shop CZC.cz (dříve CzechComputer.cz) oznámil otevření nových dvou kamenných poboček. Tentokrát se nachází v Hradci Králové a v Kladně. Meziročně internetový obchod CZC.cz počet svých kamenných poboček více než zdvojnásobil.

Celkem má nyní 19 kamenných poboček, kde si zákazníci mohou vyzvednout svou internetovou objednávku. Na rozdíl od konkurenčního e-shopu Alza.cz si CZC.cz zatím neúčtuje žádný poplatek za doručení zboží k vyzvednutí na kamennou pobočku. Stejně jako Mironet.

V Hradci Králové otevřel CZC.cz začátkem listopadu novou vlastní prodejnu. „Sídlíme v ulici Karla Hynka Máchy, což je hned v centru města. Zákazníci zde mohou využít všech služeb CZC.cz, jako je výdej objednávek, poradenství, vyřizování reklamací i nákup na splátky,“ uvedl Marek Šalanda, marketingový ředitel společnosti CZC.cz.

Do Kladna pak CZC.cz přichází s kamennou pobočkou díky rozšíření sítě partnerských prodejen skládající se ze zavedených lokálních obchodů. „Tamní prodejna specializovaná na notebooky se spojila s CZC.cz“ uvedl Marek Šalanda ve zprávě pro média. Prodejna v ulici Otakara Peška nad rámec běžných služeb výdejen CZC.cz nabízí i náhradní díly pro notebooky a jejich servis.

Podle Zdeňka Michálka, ředitele pro strategii a rozvoj společnosti CZC.cz, je o partnerství s e-shopem CZC.cz mezi lokálními prodejci velký zájem. Do konce roku mají být otevřeny další dvě pobočky a v roce 2013 se má síť nadále rozšiřovat.

Zdroj a úvodní foto: CZC.czKomentáře