Konkurence: ČD – Telematika certifikovaným partnerem Microsoft Dynamics

Microsoft rozšířil řady svých certifikovaných partnerů. Kolik firem nyní nabízí Dynamics a jaké jsou podmínky certifikace? Na jakou oblast a služby se zaměřuje Telematika?ČD - Telematika získala certifikaci Microsoftu v oblasti Microsoft Dynamics se specializací na systém Microsoft Dynamics CRM, který slouží k řízení vztahů se zákazníky. Certifikace je udělována na dva roky a předchází ji podpis smlouvy CSA "Certified Software Advisor". Další podmínkou jejího získání je složení certifikačních zkoušek. V tomto případě je třeba mít tři zaměstnance ve firmě, kteří projdou řadou školení a musí prokázat znalosti a schopnosti pro úspěšné nasazení CRM systémů u zákazníka.

ČD - Telematika nyní může zákazníkům nabízet zavádění, přizpůsobení či údržbu systému Microsoft Dynamics CRM. Certifikovaným partnerem Microsoftu (certified partner) se stala Telematika vůbec poprvé. Předtím se softwarovým výrobcem spolupracovala na úrovni "Registrovaný partner".

Microsoft má v současnosti 56 partnerů v oblasti Microsoft Dynamics, 25 z nich má specializaci na CRM. Samotné certifikace Microsoft Dynamics byly přejmenovány z certifikací Microsoft Business Solution v polovině loňského roku.Komentáře