Klienty O2 čeká odměna za dobití předplacených karet

Každý zákazník společnosti Telefonica O2 (s předplacenou O2 kartou) získá při dobití kreditu ve výši aspoň 200 Kč odměnu. Musí se však zúčastnit hry, která začíná 3. 10. 2009 ve 14 hod.

Klienty O2 čeká odměna za dobití předplacených karetKlienty Telefonicy O2 čeká odměna za dobití předplacených karet

 

Klienti předplacených služeb O2, kteří si dobijí kredit aspoň za 200 Kč, mají nárok na odměnu. Potažmo zákazníci, kteří si dobijí kredit aspoň za 400 korun, mají větší šanci získat hodnotnější odměny. Po dobití kreditu dostane zákazník zprávu SMS se speciálním kódem, jenž pak uvede na stránce www.odmenazadobiti.cz a vzápětí se dozví, zda měl štěstí a některou z připravených cen získal. Na těchto stránkách je rovněž denně zobrazeno 100 výherních okamžiků a ke každému z těchto okamžiků je vypsána nějaká odměna za dobytí. Každý šťastný klient, jenž si dobije svůj kredit v ten správný okamžik, popřípadě bude první po tomto okamžiku, vyhrává některou z cen. Rovných 100 zákazníků denně má tedy šanci si odnést výhru v podobě TV s plochou obrazovkou, laptopu, mobilu, digitálního fotoaparátu, přehrávače DVD či poukázky na nákup vybraného zboží. Pro klienty, jímž se nezadaří vyhrát některou z cen, je připravena možnost vyhrát balíčky s bezplatným voláním, MMS, SMS nebo s mobilním interentem.

Zákazníci O2, kteří uplatnili svůj speciální kód na www.odmenazadobiti.cz, mohou také dále soutěžit o dovolenou  v hodnotě 100 000 Kč. Po každém vložení kódu se odpovídá na soutěžní otázku. Zákazníci, kteří si dobijí kredit aspoň o 400 Kč, dostávají k dobru jednu šanci na správnou odpověď navíc. Jednou za měsíc se soutěží o hlavní výhru, avšak podmínkou je registrace.Komentáře