Jak dopadlo letošní eD expo?

Tradiční setkání prodejců a významných výrobců v oblasti IT, eD expo 2009, proběhlo v prostorách pražského konferenčního hotelu Clarion. Kolik partnerů akci největšího českého distributora eD system Czech navštívilo a jaký je čekal program?Prostory kongresového hotelu Clairon jsou pro akce typu eD expo jako stvořenéLetošní ročník eD expo navštívilo 612 registrovaných návštěvníků, především z řad zástupců prodejců výpočetní techniky a spotřební elektroniky. K vidění byly expozice 44 dodavatelů a firem z ICT byznysu, kteří představili produktové novinky pro rok 2009.

Výstavní část setkání doplnily přednášky dodavatelů, kterých se ve třech sálech během dne uskutečnilo 39. David Šedina si vzal na starost dopolední workshop, na kterém představil velkoformátové monitory Samsung. Odpolední pracovní seminář Libor Kopečný z Canonu zasvětil digitální fotografii.

„Prodejci a reselleři využili eD expo 2009 i jako příležitost pro jednání s výrobci nebo zástupci společnosti eD´system Czech. Těchto schůzek se během jediného dne uskutečnilo téměř 280," uvedl pro ChannelWorld Jiří Bílý, marketingový ředitel eD´system Czech.

Na závěr konference byl slavnostně předán výherci spotřebitelské soutěže Lynx osobní automobil Mazda 2 a také vylosována bohatá tombola. Úspěšný expoziční den byl zakončen večerní VIP párty v Autoklubu ČR, která se nesla ve znamení autosportu a neformálních setkání.

Atmosféru konference si můžete prohlédnout na videu, které pro ChannelWorld natočila naše IDG TV. Ve spotu vás Robert Growka, generální ředitel  eD´system Czech seznámí s aktuálními plány distributora. Vystavované novinky zase představí Petr Ulvr ze společnosti Intel. Pokud vás zajímá, jak eD´system hodnotí akviziční rok 2008 a jakou podporu plánuje pro své partnery, přečtěte si také rozhovor s Robertem Growkou.Komentáře