DNS je autorizovaným distributorem softwaru Titus

Společnost DNS se stala autorizovaným distributorem bezpečnostního softwaru firmy Titus na českém trhu. Jaké produkty doplňuje do své nabídky?

DNS je autorizovaným distributorem softwaru TitusSpolečnost DNS oznámila, že se stala autorizovaným distributorem bezpečnostních řešení kanadské softwarové firmy Titus pro český trh. DNS bude k produktům firmy Titus zajišťovat i technické poradenství, konfiguraci a logistickou a marketingovou podporu.

Titus nabízí především různé produkty pro klasifikaci dat za účelem správného zacházení s nimi. Poskytuje klasifikační nástroje pro e-mailové klienty Microsoft Outlook a Lotus Notes, kancelářskou sadu Microsoft Office nebo pro libovolné soubory na serveru i koncovém počítači s Microsoft Windows.

Dále Titus nabízí například balíček nástrojů SharePoint Security Suite pro Microsoft SharePoint sloužící k zabezpečení přístupu k dokumentům, tabulkám, prezentacím a dalšímu obsahu. Rovněž slouží ke konverzi mezi různými formáty souborů používanými programy z kancelářské sady Microsoft Office.

Dalším produktem kanadské firmy je pak e-mailový klient Titus Mobile pro chytré mobily a tablety orientovaný na bezpečnost komunikace.

Konzultantem softwaru Titus je Václav Brožík. Kontakty na něj naleznete na webu DNS. Zájemci naleznou více informací o portfoliu kanadské firmy na webové adrese www.titus.com, kde si lze stáhnout i časově omezené zkušební verze některých jejích produktů.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS, Titus

Komentáře