Dell vyhlásil čtyři nejpřínosnější partnery roku 2012

Společnost Dell Computer vyhlásila nejlepší partnery za rok 2012. ChannelWorld byl jako mediální partner u toho. Kdo si zasloužil ocenění?

Dell vyhlásil čtyři nejpřínosnější partnery roku 2012Společnosti Dell se podařilo pro český trh prosadit vyhodnocení více kategorií ocenění, a tak byli vyhlášeni i ti partneři, kteří se významně zasadili o rozvoj byznysu ve specifických oblastech.

Ocenění partnerům roku předali na slavnostním vyhlášení, které se uskutečnilo 23. 1. 2013 v Sokolovně Průhonice, výkonný ředitel Jiří Kysela, public and channel sales  manager, Pavel Rosenkranc a channel marketing manager Stanislav Hájek.

 „Domluvili jsme se, že oceníme partnery, kteří pro nás v průběhu minulého roku měli ten největší nebo nejzajímavější přínos,“ uvedl Stanislav Hájek.

Vedení Dell Computer na základě nominací celého obchodního týmu nakonec vybralo tyto společnosti:

  • Business communication - ocenění partner roku 2012 za nejaktivnější uchopení nových technologií Dell a jejich úspěšný prodej na trhu. Business communication je velice aktivní v oblasti síťových a bezpečnostních technologií.
  • Livebox - ocenění partner roku 2012 za první úložiště Dell Compellent prodané zákazníkovi z oblasti SMB včetně skvěle odvedené práce v obchodní i technické oblasti celého řešení.
  • Českomoravské informační systémy - ocenění partner roku 2012 za mimořádný přístup k prodeji Dell produktů v segmentu základního a středního školství včetně vzorových učeben na bázi technologií Intel vPro a centrální správy.
  • AutoCont - ocenění partner roku 2012 za největší obrat v uplynulém roce.

Z pohledu obratu byly dále nejúspěšnější společnosti C System, Z+M Servis a S&T, které Stanislav Hájek jmenoval.

Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře