Canon vybízí ke spolupráci systémové integrátory

Canon hledá na českém trhu systémové integrátory. Co konkrétně firma nabízí a kde zájemci dohledají další potřebné informace?

Canon vybízí ke spolupráci systémové integrátoryCanon vybízí ke spolupráci systémové integrátoryCanon hledá nové partnery z řad systémových integrátorů. Do programu české pobočky se mohou zapojit všechny firmy, které nabízejí hardwarová řešení nebo periferie, ale také poradenství a další specifické služby.

Získají oporu v silné a stabilní společnosti, která investuje do obchodních pobídek, aby svým partnerům pomohla růst, vytvářet nové obchodní příležitosti a získávat nové zákazníky,“ uvedl ve zprávě pro média Tomáš Dobeš, system house & IT resellers channel manager.

Canon pro systémové integrátory se zájmem o spolupráci vytvořit webové stránky http://www.canon.cz/sh, kde mohou najít potřebné informace.

Zvyšte efektivitu tiskového prostředí ve firmách

Systémoví integrátoři mohou podle společnosti Canon zlepšit řízení a zvýšit efektivitu tiskového prostředí, které poskytují svým klientům. Řešení lze prý přizpůsobit specifickým potřebám různých organizací: od malých firem přes velké korporace po státní správu.

Společnost Canon systémovým integrátorům nabízí také vývojářské nástroje a podporu v rámci programu Business solutions developer programme. Canon též pořádá i produktová a technická školení a workshopy. S propagací chce výrobce pomoci dodávkou produktových, technických a marketingových materiálů v elektronické i tištěné podobě.

Zdroj: Canon
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře