Aukro.cz nabízí prodejcům propojení s jejich e-shopem

Aukro.cz umožňuje propojení s e-shopy s cílem umožnit jejich provozovatelům oslovit uživatele tohoto aukčního portálu. Kterých e-shopů se nabídka týká a jak velkou uživatelskou základnu lze takto oslovit?Aukro.cz nabízí obchodníkům propojení s jejich e-shopemČeský obchodní portál Aukro.cz nabízí provozovatelům e-shopů vzájemné propojení. E-shopy mohou svou nabídkou oslovovat uživatele jedničky mezi aukčními servery na českém trhu. Samotné Aukro.cz se chlubí, že má 2,4 milionu zákazníků.

Aukro.cz ve spolupráci s tvůrci e-shopů vyvinulo řešení, které umožní propojení, díky němuž lze vystavovat na tomto aukčním portále přímo z administrace svého e-shopu. Objednávky realizované přes Aukro.cz se pak v systému objeví jako klasické objednávky z e-shopu, uvádí portál.

Jako první mohou propojení využít e-shopy nedávno akvírovaného NetDirectu – FastCentrik.cz a ShopCentrik.cz a dále pak Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz. Jde tedy přibližně o tři tisícovky e-shopů na českém internetovém trhu, jak tvrdí Aukro.cz.

Akvizice NetDirectu získává obrysy

Aukro.cz s tzv. konektorem pro e-shopy přichází jen několik měsíců po oznámení, že jeho vlastník, skupina Allegro Group, přebírá společnost NetDirect. Právě v jejím portfoliu nalezneme pro malé firmy a živnostníky systém FastCentrik a  pro segment středních a velkých společností  pak systém ShopCentrik. Certifikované řešení pro propojení s e-shopem je jasným krokem Aukra v rámci naplňování své B2B strategie.

Provozovatelé e-shopů, kteří by o propojení měli zájem, se mohou obracet na tým konzultantů z Aukro.cz. Podrobnější informace jak pro provozovatele e-shopů, tak pro jejich dodavatele jsou k dispozici na webu http://www.certifikovane-eshopy.cz.

Zdroj: Aukro.cz, ChannelWorld
Foto: © Tombaky - Fotolia.comKomentáře