AT Computers mění podmínky pro partnery

Garance vrácení logistických poplatků při nedodání zboží do druhého pracovního dne, nové limity pro odběr zboží bez poplatků za dopravu, ceny přepravného i poplatek za zpracování objednávky. To vše se včera změnilo u AT Computers.Od 19. 1. 2009 vstoupily v platnost nové obchodní podmínky distributora AT Computers. Jako reselleři z Česka s přiděleným a nevyčerpaným kreditem můžete objednávat zboží u distributora za následujících podmínek (ceny bez DPH):

Využití přepravní služby DPD - Při velikosti objednávky nižší než 10 tis. Kč zaplatíte paušální poplatek 125 Kč za dopravu po celé ČR. Objednávky v hodnotě vyšší než 10 tis. Kč na jednu dodací adresu jsou zasílány přepravní společností na náklady distributora.

Objednávat lze také expresní dopravu DPD. Ceny jsou účtovány za kartón a platí i pro objednávky nad 10 tis. Kč.

Dodání zboží do 10 hodin = 150 Kč
Dodání zboží do 12 hodin = 125 Kč
Dodání zboží do 17 hodin = 80 Kč
Dodání zboží v sobotu = 500 Kč

Využití přepravní služby PPL - Při velikosti objednávky nižší než 15 tis. Kč zaplatíte paušální poplatek 125 Kč za dopravu po celé ČR. Objednávky v hodnotě vyšší než 15 tis. Kč na jednu dodací adresu jsou zasílány přepravní společností na náklady distributora.

Resellerům bez přiděleného kreditu nebo s vyčerpaným kreditním limitem zasílá AT Computers zboží pouze na dobírku. Smluvní dopravce předá kupujícímu zboží s fakturou a dodacím listem po uhrazení fakturované částky v hotovosti dopravci. Poplatek za dobírku má paušální výši 100 Kč. Kupujícímu je v tomto případě účtován i poplatek za kartón dle podmínek uvedených výše.

Nově se distributor zavázal k navrácení logistických poplatků, při nedodržení termínu dodání zboží. Ten je v případě standardní objednávky stanoven na následující pracovní den. V případě, že dorazí zboží později, můžete se obrátit přímo na distributora a požadovat vrácení poplatku v plné výši.

Další důležitou změnou je rovněž stanovení poplatku za handling (manipulaci) a zpracování objednávky. Ke každé přijaté objednávce je vždy na první faktuře účtován poplatek ve výši 22,50 Kč. Tento poplatek platí pro všechny způsoby objednání (www, mail, telefon, ICQ atd.).Komentáře