Lenovo přichystalo ve spolupráci s Razerem speciální edici herních PC

Společnost představila zařízení IdeaCentre Y900 RE, svůj první herní desktop a také první model nové řady Lenovo Razer Edition.

Lenovo přichystalo ve spolupráci s Razerem speciální edici herních PCSpolečnost Lenovo se chce prosadit ve světě gamingu. Kromě vývoje vlastní počítačové hry se spojila se společností Razer a výsledkem této spolupráce je její úplně první herní desktop. Další modely speciální herní řady Lenovo Razer Edition mají následovat.

Všechny připravované produkty řady Lenovo Razer Edition budou označeny logy obou společností a budou odrážet neotřelý design série Lenovo Y s ikonickými elementy Razer, jako jsou například přizpůsobitelné světelné efekty Chroma.

Prvním z těchto zařízení je model IdeaCentre Y900 RE (na fotografii), se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 šesté generace a dvojicí duálních grafických karet Nvidia GTX 970, který na náš trh dorazí v polovině roku.

Lenovo uvádí, že Razer se svým velkým zaměřením na hráčskou komunitu skvěle doplňuje jeho portfolio produktů. Zařízení z nové produktové rodiny Y Razer Edition budou nabízeny jednak v rámci globální nabídky Lenovo a také v okruhu klíčových herních komunit společnosti Razer.

Obě společnosti také nadále zdvojnásobují své úsilí, aby dokázaly rychle reagovat na vývoj nových technologií. Kromě nového designu a zařízení budou společnosti Lenovo a Razer v rámci strategické spolupráce také vyhledávat další příležitosti na trhu.

Zdroj: Lenovo

Úvodní foto: Lenovo

Komentáře