HAL3000 uvádí 2. generaci herních strojů Heart Of Gamers

HAL3000 přivádí na svět novou generaci herních počítačů se jménem Heart of Gamers. Stejně jako předchozí generace těchto strojů, jsou nové HoG sestrojené z vybraných komponent pro hráče.

HAL3000 uvádí 2. generaci herních strojů Heart Of Gamers

Nová generace počítačů Heart of Gamers má poskytnout dostatečný výkon pro nové herní tituly v maximálních detailech i pro ultra vysoké rozlišení 4K.

Nové technologie doprovázející procesory Intel Core Skylake a operační paměti DDR4 zaručují větší výkon, podle výrobce i výrazný nárůst stability a dvakrát rychlejší interní komunikaci celého systému.

Rychlejší komunikaci v síti podporuje technologie LANGuard, technologie GameFirst III pak přiřazuje nejvyšší prioritu herním datům, aby během online hraní nedocházelo k lagování v důsledku vytěžování sítě jinými programy.

Nejrychlejší přenos dat z externích zařízení zprostředkovávají nové porty USB 3.1 a USB C. Kdo by chtěl rychlost přenosu dat ještě zvýšit, nabízí druhá generace Heart of Gamers volitelný upgrade na M.2 SSD disk, který bude mít podle výrobce až 5x rychlejší čtení a 3x rychlejší zápis než běžný SSD disk.

HAL3000 slibuje u nových herních mašin i tišší chod díky vylepšenému airflow vnitřního prostoru a dokonalejšího chlazení. Výrobce nadále poskytuje pět let záruky a „bezstarostný servis“.

Zdroj: HAL3000
Galerie

Úvodní foto: 100Mega Distribution

Komentáře