Desktop Lynx Power Media na hry přichází v XXL balení

Nový herní počítač Power Media XXL od společnosti Lynx chce oslovit prestižním designem a vysokým výkonem, který zajišťuje procesor Intel Core i7 (Haswell).

Desktop Lynx Power Media na hry přichází v XXL balení
Lynx Power Media XXL je osazen procesorem Intel Core i7-5930K s architekturou Haswell-E, která umožňuje oproti předchozí generaci vyšší výkon díky nárůstu počtu fyzických jader s podporou technologie HyperThreading.

Základní deska Gigybyte X99-Gaming G1 WIFI, do které je procesor zasazen, podporuje sběrnici DDR4, čipset Intel X99 i rychlé SATA express rozhraní. Součástí je rovněž grafická karta reprezentující již 10. generaci Nvidia Maxwell Gigabyte Nvidia GTX980, nabízející 4GB DDR5 vnitřní paměti a nové funkce a technologie zejména pro lepší vykreslování grafiky na monitorech.

Sestava Lynx Power Media XXL je osazena 16 GB  DDR4 pamětí Kingston s taktem 2 133 MHz.

Počítač je vybaven dvěma SSD disky Samsung 2,5“ 256GB, které jsou zapojeny v poli RAID 0. Rychlé disky mají umožnit jak rychlý start systému, tak snadnou práci v grafických nebo postprodukčních video programech. Kromě toho nabízí dostatek volného prostoru největší dosud dostupný 6TB HDD.

Pro uchlazení výkonu výrobce zvolil vodní chlazení CoolerMaster Seidon 120V. Stroj je napájen ze zdroje Seasonic 650W a v základu na něm běží operační systém Windows 8.1.

Zvenku počítač zdobí limitovaná edice šasi In Win S-Frame vytvořená z jednoho kusu 4mm silného hliníku a tvrzeného skla, oceněná Red Dot Award 2014.

„Jedinečný design sestavy dokresluje kartáčovaná textura s lesklými červenými hranami. Svým vyšperkovaným vzhledem, kvalitou a strhujícím výkonem sestava jistě zaujme i ty nejnáročnější uživatele,“ uvádí Lynx.

Zdroj: eD system Czech


Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře