Video: tiskárna Epson versus závodní automobil

Máme tu víkend a s ním i trochu odlehčení v dnešním virálním videu od společnosti Epson, která pod režijní taktovkou Phila Churchwarda z Top Gear natočila závod mezi tiskárnou Epson Stylus Office a formulí. Kdo zvítězil?

Video: tiskárna Epson versus závodní automobilVideo bylo vytvořeno na počest nové řady inkoustových tiskáren Epson, jež byly dle slov výrobce navrženy pro co nejvyšší efektivitu a rychlost tisku, kterou se Epson rozhodl otestovat ve spolupráci se společností Ariel. Ta je známa výrobou rychlých závodních vozů. Výrobci společně přizpůsobili vozidlo Ariel tak, aby do něj šlo umístit tiskárnu Epson a přes Wi-Fi spustili tisk závodní dráhy Rockingham ve stejnou dobu, kdy jí projížděl upravený Ariel Atom. Vytiskne Epson Stylus Office tuto závodní dráhu rychleji, než ji projede vůz Ariel Atom?

 


Epson tento týden uspořádal v pražském hotelu Don Giovanni prezentaci řešení z oblasti tisku, skenování, projekce i multimédií. Podívejte se prostřednictvím naší fotoreportáže z Epson RoadShow, co nového výrobce nabízí.

Zdroj: Epson, ChannelWorldKomentáře