Tech Data Fórum 2009 v novém

V našem prvním videu, které natočila IDG TV pro ChannelWorld, se ohlédneme za setkáním Tech Data Forum 2009. Že jste na dvanáctém ročníku jednoho z největších setkání resellerů v Česku chyběli? Podívejte se na názory návštěvníků na nové prostory a představení divize Azlan nyní.

Tech Data Fórum 2009 v novémIDG Video

 

Setkání prodejců a výrobců výpočetní techniky, pořádané společností Tech Data Distribution a významnými výrobci v oblasti IT, přineslo letos řadu novinek. Tou nejvýznamnější byla změna prostor a zkrácení akce na jeden den.

Jak je z videa patrné, návštěvníci byly se změnami spokojeni. Rajská budova umožnila organizaci přednášek přímo mezi výstavními stánky a zbylé prostory poskytly dostatek možností k obchodním setkáním.

Více už v oficiálních statistikách:

„Letos navštívilo Tech Data Forum 381 návštěvníků, především z řad zástupců prodejců výpočetní techniky a spotřební elektroniky. K vidění byly expozice 35 předních výrobců a firem z ICT byznysu, které podrobně představily to nejdůležitější, co prodejce a resellery čeká v roce 2009. A to nejen formou výstavních stánků, ale i přednášek a workshopů.

Navíc se v rámci Tech Data Forum 2009 uskutečnilo více než dvacet přednášek výrobců, kterých se celkově zúčastnilo 501 návštěvníků.

Workshopy připravilo dvanáct vystavovatelů, kteří během dne přivítali 309 posluchačů. Prodejci a reselleři využili Tech Data Forum i jako příležitost pro jednání s výrobci nebo zástupci společnosti Tech Data Distribution. Pořadatelé k tomuto účelu připravili meeting point přímo nad výstavní plochou a podle jejich informací se během jediného dne uskutečnilo téměř 150 takovýchto pracovních schůzek."

Komentáře