Xbox Live spustí Microsoft v listopadu

Microsoft upřesnil datum spuštění lokalizované verze služby Xbox Live pro Českou republiku. Kdy začnete prodávat?Počeštěný Xbox Live nabídne oficiální podporu multiplayerového hraní a možnost stažení arkádových hříček Xbox Live ArcadeDatum spuštění české verze portálu Live se shoduje s uvedením pohybového senzoru Kinect na trh. Obou novinek se tuzemští hráči dočkají 10. 11. 2010. Počeštěný Xbox Live nabídne oficiální podporu multiplayerového hraní a možnost stažení arkádových hříček Xbox Live Arcade. K dispozici bude i kategorie her Games od Demand, kde jsou k dispozici  tituly určené k okamžitému stažení. Ke známým titulům dostanou hráči možnost stahovat obsah v podobě dalších kampaní, postav, předmětů nebo mapových balíčků.

Vaše zákazníky může zajímat, že uživatelé, kteří již mají svůj účet, mají možnost bezplatné migrace ze zahraničních zemí na lokální verzi služby Xbox Live. Proces migrace zachovává dosavadní profil hráče včetně jeho dosaženého game skóre, odemknutých achievementů nebo zůstatku oficiálních Microsoft bodů.

Služba Xbox Live je k dispozici ve dvou variantách. Bezplatné stříbrné členství umožňuje stahování herních přídavků a multimediálního obsahu, zlaté členství zpřístupňuje multiplayerové hraní. Doporučená cena ročního zlatého členství bude 1 599 Kč, v rámci promo akce získávají zákaznící navíc dva měsíce zdarma. Čtvrtletní varianta bude stát 599 Kč. Microsoft body je možné získat za 349 Kč či 799 Kč, za 800, respektive 2100 bodů. Body slouží pro nákup vylepšení a novinek do her a členství i nákup bodů by měl být dostupný také prostřednictvím sítě prodejců. Obecně se také očekává, že spuštění služby spolu s uvedením pohybového senzoru Kinect na trh, vzbudí zájem o herní konzoli Xbox 360.

Další informace o Xbox Live v České republice najdete na webu  xbox.com.

Zdroj: MicrosoftKomentáře