Vestavěné spotřebiče Samsung výhradně u K+B Progres

K+B Progres, distributor spotřební elektroniky, uzavřela exkluzivní kontrakt se společností Samsung na vestavěné produkty. Velkoobchod připravil také setkání, kde 45 výrobců představilo své novinky.

Vestavěné spotřebiče Samsung výhradně u K+B ProgresPředstavení exkluzivního partnerství společností Samsung a K+B Progres.

Vestavěné spotřebiče Samsung výhradně u K+B Progres Nabídka společnosti K+B Progres se od 8. 9. 2011 rozšířila o trouby, varné desky, odsavače par či ECO myčky značky Samsung. Nové vestavné spotřebiče byly poprvé představeny v kompletní sestavě v rámci 20. ročníku pravidelné kontraktační výstavy, která se uskutečnila v areálu velkoobchodu K+B Progres v Klíčanech od 9. 9. 2011 do 10. 9. 2011.

Vzhled i funkčnost domácích spotřebičů se neustále přizpůsobují postupným změnám životního stylu. Stávají se také designovou součástí domácnosti. Právě vestavby jsou pro své specifické vlastnosti mezi spotřebiteli stále oblíbenější. Jsou opatřeny řadou funkcí, které se snaží vyjít vstříc spotřebitelským požadavkům a přáním. Přesně takové výrobky nabízí Samsung. I to je jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli spojit právě s tímto výrobcem,“ uvedl v tiskovém oznámení Peter Weiss, předseda představenstva K+B Progres a jednatel společnosti Expert Elektro.

Kontakty na obchodní zástupce společnosti naleznete zde.

45 výrobců vystavilo své produkty

Představení exkluzivního partnerství společností Samsung a K+B ProgresNa letošní výstavě novinek v oblasti domácí elektroniky a elektrospotřebičů, se návštěvníkům z řad specializovaných prodejců elektro na ploše 1 700 m2 představilo 45 vystavovatelů včetně dalších exkluzivně zastupovaných značek, jako jsou ECG, Funai, Yamaha a Quadral. Akce se zúčastnilo téměř 800 návštěvníků.

Výstavu, stejně jako v předchozích ročnících, doplnil doprovodný program. K+B v České republice letos slaví 20 let, a tak byly pro zákazníky připravena další zábava, hudba a občerstvení. Předešlého ročníku výstavy se podle společnosti zúčastnilo 44 vystavovatelů a navštívilo ji více než 800 návštěvníků.

Zdroj: K+B Progres, ChannelWorld
Galerie
Komentáře