SWS získala IT produkty LG

Distribuční společnost SWS slaví další úspěch v rozšiřování svého portfolia. S platností od 1. 2. 2010 uzavřela distribuční smlouvu s LG Electronics pro Českou republiku. Jaké produkty v nabídce distributora najdete a na koho se můžete obracet s dotazy?LG W2230S monitory mají na rozdíl od jiných monitorů LG řešený podstavec tak, že mohou být umístěny ve stejné výšce jako notebook (Foto: LG) Po uzavření distribučních smluv na PC z dílny HP nebo Sony Playstation oznámila SWS další spolupráci s významným výrobcem. V České republice nabízí IT produkty LG. Produktová skupina zahrnuje optické mechaniky, externí pevné disky, LCD monitory a fotorámečky.

Cílem SWS je zajistit dealerům stálou skladovou dostupnost, atraktivní ceny a veškeré akční nabídky. Samozřejmostí je plná technická podpora a zákazníci se mohou těšit na spoustu zajímavých promo akcí a demo slev,“ uvedl distributor v tiskovém oznámení.

Jak potvrdil ChannelWorldu Tomáš Hnilica, který má v LG segment IT na starosti, síť autorizovaných distributorů v roce 2010 budou kromě SWS tvořit firmy Abacus Computer, AT Computers a eD system Czech. Na Slovensku půjde o AT computers, Asbis SK a eD system Slovakia.

Autorizovanou distribuci tak v Česku ztratila Tech Data Distribution a na Slovensku Agem.

V SWS o značku pečuje Zdeněk Ňorek. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu SWS (nejprve se přihlaste).Komentáře