SWS získala autorizovanou distribuci Evolve

SWS měla produkty Evolve v nabídce již delší dobu. Nyní získala také jejich autorizovanou distribuci platnou pro Českou republiku i Slovensko. Co můžete nakupovat?Evolve se nebojí ani nových produktových skupin - čtečka EB110 Cell.SWS nabízí produkty Evolve s plnou zárukou a podporou v Česku i na Slovensku. V portfoliu má přes sto výrobků této značky. Mezi hlavní produktové řady patří set-top boxy (DVB-T, DVB-T HD i DVB-S HD), digitální FullHD videokamery, meteostanice, DVD přehrávače, LCD TV, multimediální centra, mobilní telefony, svítilny a dále pak flashdisky, brašny na notebooky, reproduktory, ale i další IT produkty.

Dovozce značky Evolve je firma Abacus Electric. Kromě ní a SWS má autorizovanou distribuci pro Českou a Slovenskou republiku také společnost AT Computers.

Evolve se prezentuje jako značka pro technologicky vyspělé a vzhledově atraktivní výrobky s lokalizací do českého jazyka a s maximální možnou podporou a servisem. Zákazníky láká také na pravidelné aktualizace firmwaru u již prodaných produktů, které jim mohou přinést nové funkce. Mezi aplikace vyvinuté přímo výrobcem patří Websurf2go - procházení webových stránek prostřednictvím navigace, iConnect pro získávání meteo dat z Internetu, nebo VirtualChannel umožňující současné nahrávání dvou různých programů z DVB-T přijímače a současné sledování třetího. Přehled produktů a další informace o značce najdete na webových stránkách Evolve.

V SWS má značku na starost Viktor Štěpánek. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu SWS (nejprve se přihlaste).

Zdroj: ChannelWorld, Abacus Electric, SWSKomentáře