Sweex představuje značku Yarvik, kdo získal distribuci?

Holandský výrobce počítačového příslušenství Sweex Europe představil novou značku spotřební elektroniky. Portfolio tak rozdělil na značky Sweex, Rocking Residence a nově Yarvik. U koho ji můžete nakupovat?Sweex představuje značku YarvikProduktové portfolio nové značky Yarvik zahrne MP4 přehrávače, televize, digitální fotorámečky, přenosné DVD přehrávače, tablety a další spotřební elektroniku.

Jako první Sweex pod touto značkou zavede na český trh v nejbližších týdnech 7” tablety a přenosné DVD přehrávače. Konkrétně se jedná o modely TAB210 (7” tablet), PDV101 (7” přenosný DVD přehrávač), PDV102 (7” přenosný DVD přehrávač Dual Screen), PDV109 (9” přenosný DVD přehrávač).

Výrobce tímto krokem také provede rebrandování všech produktů spotřební elektroniky ze současného portfolia na značku Yarvik.

Rozdělení distribuce

Sweex Europe nyní razí strategii tří nezávislých značek. Začátkem roku společnost představila streetovou značku Rocking Residence, která zastřešuje designová sluchátka. Autorizovaní distributoři pro tuto značku jsou shodní s distributory značky Sweex, tedy ABC Data, AT Computers pro Českou republiku a ABC Data SK, Agem SK, AT Computers SK pro Slovensko.

Spotřební elektroniku Yarvik získaly do autorizované distribuce společnosti ABC Data a AT Computers pro obě země. Do budoucna se však podle informací ChannelWorldu počítá s dalším rozšířením.

Zdroj: Sweex, ChannelWorldKomentáře