Sunnysoft výhradním distributorem Inosatu v ČR i SR

Sunnysoft, specializovaný distributor, podepsal smlouvu o výhradní distribuci GPS lokátorů portugalské společnosti Inosat. V nabídce má kompletní řadu sledovacích zařízení.Sunnysoft výhradním distributorem Inosatu v ČR i SRSunnysoft dodává produkty portugalské společnosti Inosat v České republice i na Slovensku. Lokátory využívají kombinaci technologie GPS pro určení polohy prostřednictvím satelitů a mobilní sítě GSM. Lokační zařízení tak dokáží určovat svoji polohu v reálném čase a v případě potřeby ji reportovat prostřednictvím SMS zprávy nebo přes internetový prohlížeč.

Za využívání služeb spojených s lokalizací zařízení uživatelé neplatí žádné další poplatky kromě ceny SMS zpráv podle ceníku operátora. Poloha lokátoru se dá zjistit pomocí mobilního telefonu nebo počítače s připojením na internet.

Vyžádat si polohu lokátoru prostřednictvím mobilního telefonu lze zasláním SMS, na kterou přijde automatická odpověď se souřadnicemi, které v mobilu zobrazíte např. pomocí Google Maps. Podobně může majitel zjistit polohu i přímo ve webové aplikaci.

Kompletní portfolio pro lokaci

Portfolio produktů zahrnuje Child Locator a My Locator pro sledování osob, Car Locator a Moto Locator pro sledování dopravních prostředků a Pet Locator pro sledování domácích mazlíčků. Jednotlivé verze zařízení obsahují různé funkce a nastavení podle jejich účelu.

Produktovým manažerem Sunnysoftu pro značku Inosat je Mário Petrus. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste). Další informace o produktech naleznete na webu společnosti Inosat.

Zdroj: ChannelWorld, SunnysoftKomentáře