Prestigio spolupracuje s Navixteras

Prestigio, výrobce produktů pro digitální domácnost a kancelář, nabídl aktualizaci map pro své nejnovější modely GPS navigací prostřednictvím portálu Navixteras. Informujete zákazníky, jak udržet mapy aktuální, kterých produktů se tato možnost týká, a co nabízí Navixteras.GeoVision 450 je pouze jedním z modelů navigací, pro které najdou vaši zákazníci na portálu Navixteras mapové aktualizacePrestigio zřídilo pro svá nejnovější navigační zařízení GeoVision 150 a GeoVision 450, která využívají navigační software iGO 8, specializovaný web na adrese www.prestigio.naviextra.com. Tam si uživatelé mohou aktualizovat své mapové podklady.

Výrobce využil možnosti spolupráce s portálem Navixteras, který se zaměřuje na poskytování oficiálních aktualizací map celé řady výrobců navigací a PDA. Mezi ně patří například vybrané modely GPS navigací Asus, DreimGO, Evolve, MyGuide nebo Toshiba. Kompletní přehled podporovaných značek a modelů najdete tady.

Kromě možnosti zakoupení mapových podkladů (včetně možnosti platit platebními kartami online) nabízí portál také obsah zdarma. Jedná se například o doplňující hlasy a jazyky, extra grafické prvky do navigačních systémů a další nástroje k personalizaci GPS navigací. Získat lze i nové mapy. Využít lze přitom speciálních nabídek.

Pro fanoušky navigací je uživatelům k dispozici rovněž diskusní fórum. Portál bohužel není loklaizován do českého ani slovenského jazyku. K dispozici je v anglické, německé, francouzské a dalších verzích.

Nabídku aktualizace map pod hlavičkou Prestigia naleznete na tomto linku. Prestigio se kromě GPS navigací zaměřuje na výrobu celé řady produktů z oblasti IT a spotřební elektroniky. Prezentaci společnosti najdete na adresách www.prestigio.com, www.prestigio.cz, nebo www.prestigio.sk. Výhradním distributorem značky v Česku i na Slovensku je Asbis.Komentáře