Philips v ČR i SR zavedl 90 denní záruku na vrácení peněz

V rámci časově omezené nabídky mohou zákazníci, kteří zakoupí vybranou spotřební elektroniku značky Philips, vrátit produkt do 90 dní od zakoupení. Po zavedení v ČR výrobce akci spouští také na Slovensku.Philips v ČR i SR zavedl 90 denní záruku na vrácení penězPhilips láká nové zákazníky na vyzkoušení kvality svých produktů kampaní, v rámci které mohou nespokojení nakupující zboží do 90 dní od zakoupení vrátit.

Akce se vztahuje na napařovací žehličky, holicí strojky, epilátory, kuchyňské roboty a tyčové mixéry.

Zákazník, který z jakéhokoli důvodu již nebude chtít výrobek Philips nadále používat, jej musí vrátit nepoškozený s veškerým příslušenstvím a v původním balení.

Vrácení zboží však neřeší prodejce. Zákazník musí produkt zaslat poštou na příslušnou adresu spolu s originálem účtenky a vyplněným kuponem, který je k dostání v obchodech a ke stažení na stránkách www.philips.cz a www.philips.sk.

V České republice byla kampaň spuštěna 1. 9. 2011 a od 1. 10. probíhá také na Slovensku. Akce se vztahuje na produkty zakoupené do 31. 1. 2012. Philips ji podpoří in store komunikací a POS materiály.

Zdroj: PhilipsKomentáře