Mobily Emporia v nabídce T-Mobilu

Mobilní telefony Emporia zaměřené na starší generaci jsou od 1. 8. 2010 dostupné v prodejní síti mobilního operátora T-Mobile. Výrobce to oznámil v tiskové zprávě.Emporia TALKpremium je mobilní telefon určený pouze pro telefonování a posílání SMS.

Výrobce telefonů Emporia rozšířil distribuční síť pro své telefony. K autorizovaným distributorům 3A.cz, Setos a operátorovi Telefónica O2 přidal také společnost T-Mobile.

„Spolupráce s českou pobočkou mobilního operátora T-Mobile je logickým vyústěním úspěšného partnerství obou společností v řadě evropských zemí. Telefony Emporia, které na místo velkého počtu nejrůznějších funkcí nabízí uživatelskou jednoduchost, tak nyní budou snadněji dostupné ještě většímu počtu uživatelů,“ komentoval novou dohodu country manažer Emporia Telecom pro Českou republiku a Slovensko Filip Ulík.

T-Mobile zahájil nabídku značky prodejem modelu Emporia Talk premium, což  je mobilní telefon určený pouze pro telefonování a posílání SMS. Velká tlačítka, velký a snadno čitelný displej i srozumitelné funkce jsou cíleny na potřeby starších lidí.  Standardní cena v prodejní síti T-Mobile bude činit 2 099 Kč, telefon však bude možno získat i v dotované variantě již za 1 Kč.

Právě oblsat telefonů pro seniory je segmentem, do kterého Emporia dlouhodobě investuje. Více informací o značce a její strategii si můžete přečíst v rozhovoru s Filipem Ulíkem, který vyšel na ChannelWorldu.

Zdroj: Emporia, ChannelWorldKomentáře