Mio a Navon nabízejí doživotní aktualizaci map k navigacím zdarma

Výrobci navigačních zařízení Mio a Navon nedávno oznámili, že u vybraných modelů poskytnou doživotní aktualizaci map v ceně přístroje. Pro které modely nabídka platí?

Mio a Navon nabízejí doživotní aktualizaci map k navigacím zdarmaMio a Navon nabízejí doživotní aktualizaci map v ceně. Foto: © Anterovium - Fotolia.comMio poskytuje doživotní záruku na produkty Spirit 487, 680, 685 a na model Spirit 687. Pro získání záruky musí zákazníci zaregistrovat svůj nový přístroj během 30 dnů od nákupu na speciálním webu.

Po provedení několika kroků uživatel obdrží aktivační klíč spolu s pokyny pro použití a zprávu o nových mapách k aktualizaci na zadanou e-mailovou adresu, kterou uvedl při registraci.

Aktualizace jsou poskytovány po celou dobu životnosti navigace, což je doba, po kterou Mio dokáže podporovat a opravovat produkt, nebo doba, dokud společnost nepřestane dostávat aktualizovaná mapová data či podpůrný software od svého dodavatele, uvedl výrobce v tiskovém prohlášení.

Více informací včetně podmínek poskytování služby najdete na www.mio.com/lifetimemaps.

S podobnou nabídkou přišel tento měsíc také Navon. Pro vybrané modely s označením Lifetime poskytuje doživotní aktualizace map zdarma. Bonus se týká modelů N670 a N760.

Výrobci se tak zařadili po bok společnosti Garmin, která začala v České republice s produkty se službou „Lifetime“ jako první.

Zdroj: Mio, ChannelWorld
Foto: © Anterovium - Fotolia.com
Úvodní foto: © Anterovium - Fotolia.com

Komentáře