LG chystá roadshow s 3D televizory

LG Electronics (LG) opět vyjíždí do českých měst se speciálním kamionem, který prezentuje letošní modely 3D televizorů s technologií LG Cinema 3D a další produkty domácí zábavy a přináší soutěže pro návštěvníky.

LG chystá roadshow s 3D televizoryInteriér kamionu LG.

LG chystá roadshow s 3D televizoryPodobně jako v loňském roce si zákazníci a partneři LG budou moci na roadshow prohlédnout novinky z oblasti domácí zábavy, které byly představeny například na lednovém veletrhu CES v Las Vegas.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet nejnovější technologii televizorů LG Cinema 3D a funkce u televizorů LG Smart TV s připojením k internetu. Kamion přiveze do měst také nová domácí kina, blu-ray přehrávače nebo chytré mobilní telefony (např. LG Prada).

3D technologie od LG funguje díky polarizovaným brýlím, které do každého oka propustí odpovídající obraz. Ten podle výrobce nebliká jako u konvenčních 3D brýlí se závěrkovou 3D technologií.

LG kamion letos vyrazí v nápaditém designu, kterému vévodí obrovská plastika žirafy, umístěná na střeše kamionu. Vnitřek je zařízen jako moderní a stylový showroom, kde bude k dispozici vyškolený personál, který všem zájemcům poradí a pomůže s výběrem televizoru či jiného produktu z domácí zábavy,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

V rámci LG kamionu budou probíhat i podpůrné marketingové aktivity. „Zákazníkům, kteří si zakoupí od května do srpna 2012 u vybraných obchodních partnerů jakoukoli 3D televizi od LG, rozdáme 3 kusy 3D Blu-ray filmů dle vlastního výběru,“ dodal Malý. LG navíc rozdá během této kamionové túry hodnotné ceny.

Zdroj: LG

Galerie
Komentáře