LED osvětlení Inoxled v autorizované distribuci Lama Plus

Lama Plus, specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků, oznámila získání kontraktu na distribuci LED osvětlení značky Inoxled.

LED osvětlení Inoxled v autorizované distribuci Lama PlusLED osvětlení Inoxled v autorizované distribuci Lama Plus Lama Plus se rozhodla rozšířit portfolio svých produktů o LED osvětlení. Do autorizované distribuce získala značku Inoxled, z jejíž nabídky jsou u Lamy dostupné LED světelné panely, trubice nebo žárovky.

Jako prodejní argumenty distributor u LED osvětlení uvádí dlouhou životnost, bezúdržbový provoz, minimální spotřebu, úsporu nákladů, realistické barvy nebo okamžitý 100% výkon.

Lama v oznámení tvrdí, že reselleři u Inoxled ocení kvalitu a přesnost údajů v lumenech, výrobky osazené čipy Epistar, výběr ze studené bílé nebo teplé bílé barvy svítidla u každého modelu, řešení reklamace do 24 h a zajímavou cenu s dostatečnou marží. Produktovým manažerem značky Inoxled je Petr Nesét. Kontakty na něj nalezete v profilu Lama Plus po přihlášení.

Inoxled v ČR naleznete také v distribuci 100Mega Distribution.

Zdroj: Lama Plus, ChannelWorld
Komentáře