Krusell: Nejprodávanější pouzdra pro mobilní zařízení v listopadu

Společnost Krusell International, výrobce pouzder pro mobilní zařízení, zveřejnila seznam deseti nejprodávanějších obalů pro mobilní telefony. Podle distributorů žebříček odráží i prodej mobilních telefonů na českém trhu.Krusell: Nejprodávanější pouzdra pro mobilní zařízení v listopaduŽebříčku v listopadu vládnul Apple iPhone 4, za kterým následovaly Nokia 3720 Classic a Samsung I9000 Galaxy S. Nově se v žebříčku objevila Nokia N8 na pátém místě.

Podle českých distributorů Agora a Sunnysoft, kteří dodávají pouzdra v České republice, odpovídá celosvětový žebříček také situaci na lokálním trhu.

Zveřejňovat čísla za český trh bohužel nemůžeme, ale až na pár detailů by byl český žebříček shodný,“ uvedla v tiskové zprávě Monika Holečková, produktová manažerka společnosti Agora. „Kdyby bylo možné zveřejnit český žebříček, ukázal by, že si naši spotřebitelé vybírají téměř stejné mobily jako je tomu v celosvětovém měřítku,“ potvrdil v tiskovém oznámení Jiří Strouhal, ředitel divize Obchod společnosti Sunnysoft.

Nejprodávanější obaly na mobilní telefony značky Krusell v říjnu 2010

1. (1) Apple iPhone 4

2. (2) Nokia 3720 Classic

3. (3) Samsung I9000 Galaxy S

4. (4) Nokia C5

5. (-) Nokia N8

6. (7) HTC HD2

7. (8) Nokia E52

8. (9) Nokia 6700 Classic

9. (6) Nokia 6303 Classic

10. (-) HTC Desire HD

Číslo v závorce udává pozici mobilního telefonu v žebříčku z předchozího měsíce.

Zdroj: Krusell InternationalKomentáře