Konkurence: Samsung otevřel dvě prodejny v Praze. Provozuje je Fast ČR

Samsung otevřel dvě nová prodejní místa v Praze. Provozovatelem obou prodejen je Fast ČR. Na kterých místech vyrostala konkurence a co nabízí?Samsung rozvíjí síť značkových prodejen ve spolupráci s Fast ČR.Produkty značky Samsung jsou k prohlédnutí i zakoupení ve dvou nových prodejních centrech v Praze – v pasáži Oasis na Florenci (otevřeno již několik měsíců) a v OC Chodov. Otevřená prodejní místa jsou doplněním pro dosud jediné prodejní Samsung Centrum v Praze v Paláci Flora a fungují od minulého týdne.

V obchodech Samsung mají zákazníci možnost seznámit se s portfoliem Samsungu, které zahrnuje 3D LED, LCD a 3D plazma televizory, domácí kina, Blu-ray přehrávače včetně 3D sestav, videokamery, digitální fotoaparáty, pračky, chladničky nebo mikrovlné trouby a vysavače, či mobilní telefony. k dispozici má být také školený personál.

Kromě třech pražských center provozuje Fast ČR pro výrobce značkové Samsung Centrum v Liberci (OC Forum), Brně (OC Olympia) a Olomouci (Bazo Olomouc). Samsung Centrum v OC Chodov má otevírací dobu stejně jako Samsung Centrum v Paláci Flora, tedy denně od 9 do 21 hodin. Samsung Centrum v Oasis Florenc je otevřeno po-pá 9 až 18 a v sobotu od 9 do 12.

Zdroj: SamsungKomentáře