Konkurence: Emotion & Interaction otevírá prodejnu Apple Premium Reseller v Praze

Společnost Emotion & Interaction otevírá nový obchod iWorld - Apple Premium Reseller v Praze. Jaký sortiment prodejna nabídne?Apple Premium ResellerNová prodejna Apple Premium Reseller, provozovaná společností Emotion & Interaction pod názvem iWorld, se soukromým i firemním zákazníkům otevře 15. listopadu na adrese 28. října 2, v Praze 1.  V prodejně se mohou zákazníci seznámit s kompletním sortimentem počítačů Mac a přehrávačů iPod včetně příslušenství. V den otevření prodejce chystá speciální nabídku pro prvních 100 zákazníků, kteří mohou získat iPod Touch za poloviční cenu a pro prvních 200 nakupujících tričko iWorld zdarma.

Kromě služeb a poradenství poskytovaného odborníky jak soukromým osobám, tak firemním zákazníkům nabízejí autorizované prodejny Apple Premium Reseller také předváděcí akce a školení.

Zákazníci teď mají možnost navštívit prodejnu a na jednom místě si vyzkoušet i zakoupit celý sortiment produktů a příslušenství Apple. Jak soukromým tak firemním uživatelům nabízíme nadstandardní servis, a to včetně instalace a zaškolení“, sdělila v tiskovém oznámení Elena Bačová, ředitelka společnosti.

Prodejna má také své webové stránky, na kterých momentálně běží odpočítávání do otevření obchodu.

Kromě otevírání nových autorizovaných prodejen Apple letos rozšířil i distribuční kanál v České republice a na Slovensku. Od konce září se autorizovaným distributorem stalo AT Computers, které doplnilo Czech Data Systems a Slovak Data Systems. V AT Computers má Apple na starosti produktový manažer Jan Svrček.

 

Zdroj: Emotion & InteractionKomentáře