Hotpoint (Ariston) letos nabízí na Slovensku pětiletou záruku

Bývalá značka elektrospotřebičů Ariston, nyní přejmenovaná na Hotpoint, připravila pro podporu prodeje vybraných produktů bezplatné rozšíření záruky na pět let.Hotpoint (Ariston) letos nabízí pětiletou zárukuSpolečnost Indesit nabízí pro bílé elektrospotřebiče značky Hotpoint (dříve Ariston) prodané v období od 1. 2. do 31. 12. 2012 na slovenském trhu bezplatně v rámci marketingové podpory prodlouženou záruku na pět let.

Akce s pětiletou zárukou se vztahuje na nové pračky a sušičky řady Futura, kombinované chladničky Evolution a vestavěné spotřebiče (varné desky, trouby, mikrovlnné trouby a odsavače par) řady Luce.

Jako podporu prodeje na svých prodejnách můžete využít samolepky pětiletá záruka, které vám poskytnou obchodní zástupci, uvedla v oznámení partnerům Lýdia Schrammová, sales managerka zastřešující společnosti Indesit.

Pro získání prodloužené záruky musí zákazník svůj výrobek zaregistrovat na webových stránkách www.extrazaruka.sk, a to do 30 dní od zakoupení výrobků. K registraci je nutné taktéž přiložit naskenovaný doklad o zakoupení výrobku a záruční list.


Zdroj: Fast Plus SK
Foto: HotpointKomentáře