Fujifilm mění poskytování servisu

Česká pobočka Fujifilm Europe provedla od 1. 1. 2012 změnu v oblasti poskytování servisu fotoaparátů a příslušenství k fotoaparátům.

Fujifilm mění poskytování servisuFujifilm mění poskytování servisuFujifilm v oznámení partnerům uvedl, že cílem změny je zefektivnění poskytování servisních služeb nejen svým obchodním partnerům, ale především koncovým zákazníkům.

Do konce roku 2011 poskytoval záruční i pozáruční opravy autorizovaný servis AWH Servis. Počínaje 1. 1. 2012 dodává tato společnost pouze pozáruční opravy fotoaparátů a příslušenství.

Na adresu AWH Servisu Vinohradská 100, 130 00 Praha 3 lze kromě doručení reklamovaného zboží v pracovní dny od 9:00 do 18:00 zakázky posílat také poštou. Další informace si můžete vyžádat na mailu awh@awh.cz nebo zjistit na webových stránkách www.awh.cz.

Nově bude záruční i pozáruční opravy fotoaparátů a příslušenství poskytovat samotný Fujifilm. Reklamované zboží je potřeba zaslat poštou na adresu Fujifim Europe, organizační složka, U nákladového nádraží 1492/2, 130 00 Praha 3.

Zdroj: Fujifilm, ChannelWorld

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře