Elko naviguje s GoClever

Elko Trading, specializovaný distributor IT a spotřební elektroniky, oznámil uzavření kontraktu s firmou GoClever na distribuci navigací pro Českou a Slovenskou republiku. Jaké produkty uvede na trh a kteří další distributoři je mají v nabídce?Spoluprací s GoClever Elko rozšíčilo svou nabídku navigací (Foto: GoClever 5010FM BT AV)Kontrakt na distribuci navigačních zařízení GoClever platí v Elku od března. Navigace využívají softwarového programu Mireo, který je známý z navigací Mio. Mezi funkce přístrojů patří zobrazování 3D budov, obsahují nejnovější dostupné mapy, případně u vyšších modelů TMC a FM transmiter, webový prohlížeč, GeoPix (fotografická navigace) a další. U vybraných modelů je i možnost telefonování hands free přes bluetooth.

V současnosti jsou v nabídce distributora 4 modely.  Nejlevnější z nich GoClever 3535CE je k dostání za koncovou cenu pod tři tisíce včetně map střední Evropy. Naopak nejdražší model GoClever 5010FM BT AV v koncové ceně 6 614 Kč s DPH. Ten disponuje 5" LCD s poměrem stran 16:9 a řadou multimediálních funckí.

Elko smlouvou s GoClever rozšiřuje portfolio navigační techniky o dalšího hráče. Současná nabídka distributora již v tomto segmentu zahrnuje např. značky Mio, MyGuide, TomTom, E-Ten. 

Produktovým manažerem pro značku GoClever v Elko Trading je Stanislav Pramuka (pramuka@elko.cz).

Více se o produktech GoClever můžete dozvědět také na oficiálních stránkách zde.

Autorizovanými distributory značky jsou v Česku 100Mega Distribution, Agora DMT a nyní také Elko Trading, Tito distributoři dodávají produkty výrobce rovněž na slovenský trh.Komentáře