Domácí veletrh HP Tronic 2012 obrazem

Celá řada výrobců se se svým stánkem rozhodla zúčastnit podzimního veletrhu pro prodejce elektrospotřebičů společnosti HP Tronic.

Domácí veletrh HP Tronic 2012 obrazem
Domácí veletrh HP Tronic 2012 Domácí veletrh HP Tronic 2012 pro prodejce elektrospotřebičů proběhl dne 30. 10. 2012 v Brně na výstavišti.

Šíře sortimentu, který zde byl k vidění, se pohybovala od kávovarů přes televize a fotoaparáty až po sortiment z oblasti IT, kde účastníci obdivovali nejrůznější variace na tablety či konvertibilní počítače.

Prezentaci produktů připravila také společnost TP-Link (nově zalistovaná v nabídce HP Tronic), jakožto zástupce segmentu počítačových sítí, které však stále intenzivněji prorůstají také do oblasti spotřební elektroniky - např. v sektoru Smart TV.

Nechybělo ani několik zajímavostí z oblasti robotických pomocníků pro domácnost. Patrně největším stánkem se blýskla společnost Samsung.

Návštěvníci akce měli možnost navázat osobní kontakt s představiteli značek, které ve svých prodejnách či e-shopech běžně nabízejí, a dohodnout se s nimi na vhodné strategii prodeje. Ze živé diskuze, která na stáncích panovala, lze usuzovat, že se tento záměr skutečně podařilo realizovat.

Zdroj: ChannelWorld

Galerie

Úvodní foto: Tomáš Charouz

Komentáře