Diskus získal Aiptek

Diskus, distributor specializovaný na produkty pro ukládání dat, IT příslušenství a spotřební elektroniku, se stal distributorem značky Aiptek pro Českou i Slovenskou republiku. Které produkty pro digitální zobrazování nabídne?Kapesní projektor PocketCinema V10 je nositelem ocenění iF Product Design Award 2009Diskus uzavřel dohodu o distribuci se společností Aiptek International GmbH Europe, a do nabídky tak přidal celou škálu hardwarových produktů pro digitální zobrazování. Prioritou budou kapesní projektory a digitální a HD videokamery.

Aiptek International (Advanced Intelligent Personal Technologies) je společnost založená na Tchaj-wanu v roce 1997. Aiptek International GmbH Europe byla založena v roce 1999 ve Willichu u Düsseldorfu. Administrativní složka, sklady a servisní středisko jsou situovány v komerčním centru Stahlwerk Becker, odkud je koordinován prodej pro celou Evropu.

Aiptek vyrábí a prodává periferní zařízení pro Internet, přičemž drtivou většinu jejího obratu tvoří právě hardwarové produkty pro digitální zobrazování. V nabídce má více než 30 různých digitálních kamer a tucet grafických tabletů. Mezi další vyráběné produkty patří digitální rámečky, přenosné televize, DVB-T tunery, nebo UPS pod značkou PowerWalker.

Více informací o společnosti najdete tady.

Produktovým manažerem značky Aiptek v Diskusu je Zdeněk Máčel. Jeho kontakty najdete v našem vyhledávači distributorů tady (nejprve se přihlašte).Komentáře