Canon Zoom 2012 obrazem

Společnost Canon uspořádala osmý ročník akce Zoom v zoologických zahradách. Zákazníci i partneři měli možnost si vyzkoušet fototechniku Canon téměř v přírodě.

Canon Zoom 2012 obrazemRegistrace účastníků Canon Zoom 2012. Stanoviště byla opět rozmístěna tak, aby na každém šlo dostatečně otestovat odpovídající modely.

Canon Zoom 2012 Canon připravil k vyzkoušení celou řadu produktů. Návštěvníci si mohli vyslechnout několik přednášek a především se zúčastnit fotografické soutěže. V tiskovém centru si pak své fotografie mohli vytisknout v profesionální kvalitě.

Navštívili jsme zastávku v pražské zoo, která se uskutečnila jako poslední 29. 5. 2012. Celkem na pěti stanovištích byli účastníkům k dispozici odborníci na fotoaparáty a tiskárny spolu s asistenty.

Účastníci si mohli na své vlastní fotoaparáty nasadit vystavěné objektivy nebo naopak testovat své skla na vystavených digitálních zrcadlovkách. Vyzkoušet si mohli i nejvyšší profesionální řady včetně Canon EOS 1DX, EOS 1D Mark IV, EOS 5D Mark III a EOS 7D a několika desítek objektivů.

Snímek do soutěže si pak účastníci vybrali a nechali vytisknout u přednáškového sálu, kde během dne vystoupil Martin Pustevník s přednáškou z makrosvěta vážek, Václav Šilha s prezentací fauny na Antarktidě a Ondřej Prosický s přednáškou o zvířatech brazilského Pantanalu.

Vítěz soutěže si odnesl digitální zrcadlovku Canon EOS 1100D se setovým objektivem EF-S 18-55 mm, pro druhé místo byl přichystán kompakt PowerShot SX260 HS, pro třetí pak MFP Pixma MG3150 a účastníci na čtvrtém a pátém místě si odnesli poukázku v hodnotě 1 000 resp. 500 korun.

Více již ve fotogalerii níže.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře