Bell Technology uvádí na český a slovenský trh vlastní značku bílé elektrotechniky

Společnost Bell Technology, výrobce a distributor domácí elektroniky Emgeton, oznámil uvedení nové vlastní značky malé bílé elektrotechniky Emporio na český a slovenský trh.

Bell Technology uvádí na český a slovenský trh vlastní značku bílé elektrotechnikyBell Technology uvádí na český a slovenský trh vlastní značku bílé elektrotechnikyNová značka Emporio přínáší zákazníkům podle Bell Technology bílé zboží v prémiové kvalitě s rozšířenou zárukou, platnou tři roky od nákupu produktu.

Jako první uvádí Bell Technology na trh ČR a SR ultrazvukovou čističku UC12-1001 s LCD displejem -  zařízení s nerezovou vanou a cenou pod tisíc korun. Cílí na domácnosti, zubní ambulance, autoservisy, zlatnictví, kadeřnictví či servisy se spotřební a IT technikou. Druhou novinkou je výrobník ledu IM12-2001, který údajně dokáže během celodenního provozu vyprodukovat až 12 kg ledu.

Mezi dalšími zařízeními značky Emporio, která se v nejbližších dnech objeví v nabídce Bell Technology, můžete očekávat například výčepní zařízení či zavařovací hrnec s výpustí. Během podzimu přibydou rovněž rychlovarné konvice, pekárny, fritézy a další malé bílé zboží.

Možnost nabídnout našim zákazníkům další vlastní značku produktů s přístroji přímo na míru jejich potřeb pro nás představuje obrovskou výzvu a chceme sobě i konkurenci dokázat, že i v době, kdy trhy zasahuje nejistá ekonomika, se může nová kvalitní značka s rozšířenou zárukou prosadit,“ uvedl v oznámení médiím Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel společnosti Bell Technology.

Výrobně distribuční společnost Bell Technology vyrábí různou spotřební elektroniku pod vlastními značkami: Consul, E-Cult, Emgeton, Enzo, Emporio a Flexaret, na českém a slovenském trhu je rovněž výhradním dovozcem a distributorem přístrojů Cowon iAudio, Rapoo, Sinbo, Tristar a oficiálním distributorem Case Logic, Grundig Accessories, Ritek-RiData a záznamových médií JVC.

Více informací o produktech a cenách zařízení Emporio lze najít na webu Bell Technology.

Zdroj: Bell Technology
Úvodní foto: Bell Technology

Komentáře