Bell Technology s dalšími změnami v e-shopu

Bell Technology, distributor spotřební elektroniky, oznámil nové služby ve svém e-shopu pro resellery. Kromě zavedení možnosti elektronické výměny dat distributor představil také nové webové stránky společnosti.Nový web Bell Technology získal moderní vzhled, nové služby distributor zavedl i do B2B e-shopuNový web Bell Technology se podle společnosti zaměřil na moderní design s důrazem na jednoduchost a snadnou orientaci. Na webu naleznete vy a vaši zákazníci informace o produktové nabídce a službách distributora v češtině, popis nabízených služeb i odkazy na další portály.

V B2B objednávkovém on-line systému, který najdete na adrese http://b2b.bell-technology.cz, distributor zavedl možnost elektronické výměny dat určenou zejména pro provozovatele e-shopů. Partneři Bell Technology nyní mohou stahovat z přidělené URL adresy soubor ve formátu XML, který obsahuje všechny potřebné údaje o prodávaných produktech (EAN kód, název sortimentu, název produktu a jeho krátký popis, nákupní cenu, prodejní cenu, skladovou dostupnost, zboží na cestě a údaj o aktivitě produktu). Prostřednictvím jednoho souboru tak mohou aktualizovat informace o prodávaném sortimentu.

Další novinkou je uvedení nového systému podpory pro distribuované výrobky na adrese http://podpora.bell-technology.cz. Na novém portálu online podpory najdou uživatelé např. instalační CD ke stažení, návody, software/firmware, vyzvánění, FAQ či diskusní fórum. Původní fórum bylo zrušeno.

Bell Technology představil také nový e-shop pro koncové zákazníky na adrese http://obchod.bell-technology.cz.

Ve velkoobchodním objednávkovém online systému najdete přehled všech produktů výrobních značek AEG, Clatronic, Cowon, Dvico, Emgeton, Taiyo Yuden a Toshiba, jež má Bell Technology aktuálně v distribuci. Velkoobchodní ceny a další informace jsou přístupné až po registraci.

O novém B2B e-shopu distributora jsme vás na ChannelWorldu informovali již dříve. Jde o vůbec první internetový obchod společnosti určený resellerům.Komentáře