Bell Technology má B2B e-shop

Bell Technology, distributor spotřební elektroniky, oznámil spuštění obchodního portálu pro své prodejní partnery. Zároveň informoval o získání výhradní distribuce značky AEG pro český i slovenský trh.Nový B2B e-shop spustila společnost Bell Technology na začátku červnaDistributor Bell Technology spustil velkoobchodní objednávkový on-line systém pro dealery. Pokud hledáte možnosti rozšíření svého portfolia, můžete v nabídce nalézt produkty, které u klasických IT distributorů neobjednáte.

„Jde o náš první B2B portál. Prodejce se na něm musí nejprve zaregistrovat. Bez přihlášení jsou nastaveny EU prodejní ceny s DPH.  Po přihlášení se automaticky nastavují obchodní nákupní ceny, dle přidělené dealerske kategorie," popsal pro ChannelWorld fungování nového e-shopu Martin Motl, obchodní a marketingový ředitel Bell Technology.

Distributor nabízí řadu vlastní značku Emgeton. V České republice i na Slovensku má pak pro řadu výrobců výhradní zastoupení. Jde o Cowon, iAudio, Dvico, Tvix, Clatronic, AEG nebo Taiyo yuden.

Právě AEG je novým přírůstkem do portfolia Bell Technology z letošního května. Distribuční smlouva zahrnuje oblast spotřební elektroniky (radiobudíky, přenosné systémy, microsystémy, gramofony, domácí kina, DVD přehrávače), medicínské techniky (tlakoměry, teploměry, analytické váhy, výrobky pro ústní hygienu) a profesionální žehlící stanice.  Produktovým manažerem značky je Jiří Klimeš.

„Distribuční smlouva se společností AEG je součástí naší dlouhodobé obchodní strategie dodávat na český trh produkty silných světových značek se zaměřením na nejvyšší kvalitu. V tomto záměru hodláme pokračovat i nadále a připravujeme do distribuce další velká jména z oblasti světové elektroniky," prozradil strategii distributora Martin Motl.

Bell Technology se netají ani s plány v oblasti on-line obchodování. V nejbližší době by rád nabídl e-shop určený také pro koncové zákazníky.

Nový B2B obchod distributora najdete tady.
Seznámit se můžete také s profilem Bell Technology.
Pokud vás zajímá nová značka v portfoliu distributora, podívejte se na webovou prezentaci AEG.Komentáře