AT Computers rozšiřuje působnost. Nabízí telefony Nokia a Samsung

AT Computers, IT distributor roku 2009, rozšiřuje svoje portfolio o segment mobilních telefonů. Do nabídky společnosti byly zařazeny desítky nejnovějších modelů mobilních telefonů od výrobců Nokia a Samsung. Jaké jsou další plány?AT Computers rozšiřuje svou působnost na oblast mobilních telefonů. Začíná se značkami Nokia a Samsung.Nové obchodní příležitosti pro partnery, rozšíření portfolia a další krok v poskytování distribučních služeb pod jednou střechou představila společnost AT Computers (ATC).

Distribuční kontrakty na mobilní telefony otvírají pro AT Computers a její obchodní partnery nové příležitosti. Díky rozšíření nabídky o tento atraktivní a dnes tolik žádaný sortiment může nyní AT Computers nabídnout svým zákazníkům novou příležitost v jejich byznysu,“ uvedl distributor v tiskovém oznámení.

ATC mělo v nabídce již dříve chytré telefony značky HTC. Nyní přidává Nokii a Samsung. Výběr přitom není náhodný. Jedná se o nejprovázanější značky na českém i světovém trhu. AT Computers nemá přímou distribuční smlouvu s výrobcem, ale slibuje, že produkty nabídne za konkurenční distribuční ceny. Zástupci společnosti pro ChannelWorld také uvedli, že pro partnery již nyní připravují další rozšíření nabídky v této oblasti. Na konkrétní značky si však budeme muset počkat.

Aktuální nabídku najdete v e-shopu na adrese www.atcomp.cz. Produktovým manažerem značky je Marek Bubík, jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.