AT Computers naviguje s TomTomem

AT Computers, česká dvojka v oblasti distribuce IT, posílila své portfolio navigačních systémů o značku TomTom. Autorizovaná distribuce platí pro Česko i pro Slovensko. Kolik značek GPS navigací má nyní broadliner v distribuci?Pro nákup TomTomu se od dubna můžete navigovat do AT Computers Společnost AT Computers  se stala autorizovaným distributorem TomTomu s platností od 1. 4. 2009. Získala tak již desátou značku navigací do svého portfolia.

Mezi zajímavé funkce TomTomu patří Map Share, díky které mohou řidiči vytvářet ve své navigaci mapové opravy a bezplatně je sdílet s ostatními. Funkce IQ Routes zase umožňuje uživatelům vybrat si z nabízených tras nejen tu nejkratší, ale i nejrychlejší. TomTom IQ Route je totiž založen na dvouletém sběru dat o skutečných rychlostech na evropských silnicích. Služba je nabízena také v online plánovači cest TomTom Route Planner. Aby se výrobce více přiblížil českým uživatelům, nabídne plánovač během května v lokalizované podobě.

Vaši zákazníci si mohou aktualizovat mapové databáze prostřednictvím služby TomTom Map Update Service. Oblíbený je i tzv. Seznam užitečných míst (POI, Points of Interest).

TomTom patří, společně se značkou Mio a Garmin, mezi nejprodávanější navigačních řešení v Evropě i v Česku. Autorizovanými distributory jsou na tuzemském trhu Agora DMT, RRC-CZ a DSI Czech, na Slovensku pak kromě AT Computers také DSI Slovakia a Print trade. Navigace dostanete například v řadách GO (ta oslavila minulý měsíc pět let existence), TomTom XL, TomTom ONE nebo TomTom Rider.

Pokud máte zájem o více informací o značce TomTom v AT Computers, můžete kontaktovat Martina Wankeho (wanke@atcomp.cz), marketingového ředitele AT Computers.Komentáře