VMware kupuje Log Insight pro analýzu velkých dat

VMware získal Log Insight, nástroj pro analýzu velkých dat od společnosti Pattern Insight. Od společnosti kupuje tým a technologii.

VMware kupuje Log Insight pro analýzu velkých datVMware kupuje Log Insight pro analýzu velkých datSpiros Xanthos, CEO a spoluzakladel firmy Pattern Insight na blogu oznámil, že společnost, její tým a technologii akvíroval VMware.

Na blogu dále uvedl: „Od doby, kdy jsme spustili Pattern Insight, bylo naší vizí změnění toho, jak lidé hledají, získávají a analyzují velké množství svých IT a inženýrských dat. Log Insight, analytický produkt, je vyvrcholením našeho úsilí zaměřeného na management a provozní analýzy IT dat v reálném čase bez ohledu na jejich velikost.

Log Insight kombinuje analytiku a management logů a dokáže analytizovat velké množství strojově generovaných dat v reálném čase. Spiros Xanthos v blogu dále uvádí, že VMware je ideálně pozicovaný v nejdůležitějších oblastech IT dneška – virtualizaci a cloud computingu.

Největšími zákazníky Log Insight jsou například společnosti Intel, Motorola či Qualcomm. Finanční podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

VMware před dvěma týdny koupil za 1,2 miliardy dolarů firmu Nicira.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Jan Prchal - Fotolia.com

Komentáře