truconneXion koupil svou konkurenci, teď chce i partnery

Českému softwaru AuditPro se otevřela cesta k dalším zákazníkům. Technologická společnost truconneXion, která ho vyvíjí a prodává, oznámila akvizici svého největšího konkurenta na domácím trhu, společnosti FairNet. Co bude s prodejními partnery?AuditPro, nejrozšířenější auditovací software v oboru Software Asset Managementu (SAM), který slouží jako nástroj pro monitorování efektivity zaměstnanců, v průběhu následujících měsíců nahradí konkurenční produkt PCinfo. AuditPro, nejrozšířenější auditovací software v oboru Software Asset Managementu (SAM), který slouží jako nástroj pro monitorování efektivity zaměstnanců, v průběhu následujících měsíců nahradí konkurenční produkt PCinfo. Důvodem je akvizice firmy FairNet společností truconneXion, která chce využít sdruženého tržního podílu obou produktů ve výši 75 % a dále expandovat.

Jak oznámil truconneXion  v tiskové zprávě, všem zákazníkům FairNetu, kteří využívají PCinfo s platnou licencí, bude v blízké době nabídnuta odpovídající verze produktu AuditPro, který bude od nového roku jedinou podporovanou platformou.

FairNet provedl během svého jedenáctiletého působení na trhu 360 tisíc instalací. Stovky jich má také v Polsku a na Slovensku. Silnou pozici si vybudoval v oblasti státní správy a veřejného sektoru.

Partneři pro AuditPro

AuditPro je v České republice a na Slovensku distribuováno také pomocí sítě školených obchodních partnerů, která v současné době čítá zhruba jednu desítku společností. Partnerský prodej je v současnosti členěn do dvou kategorií, GoldPartner a Partner, a to na základě plnění obratových, kvalifikačních a marketingových cílů.

V rámci akvizice společnosti FairNet, bychom rádi oslovili i ‘zdravé jádro‘ jejich partnerské sítě, a to jak v Čechách a na Slovensku tak rovněž v Polsku. Věříme, že s partnery nalezneme společnou řeč a to jak s ohledem na kvality našeho produktu tak i vhledem k faktu, že naše partnerské obchodní programy si byly velmi podobné. Rozhodně rádi uvítáme všechny partnery s aktivním zájmem o problematiku a silnou chutí obchodovat,“ uvedl pro ChannelWorld Martin Hnízdil, marketingový manažer zodpovědný v truconnXion za software AuditPro.

Noví zájemci o partnerství v prodeji produktu AuditPro mohou využít partnerskou sekci webového portálu AuditPro, kde vyplní informace pro zájemce o spolupráci. Více informací o produktu AuditPro získáte přímo na stránkách AuditPro.

Zdroj: ChannelWorld, truconneXionKomentáře