Symantec zavede programy pro podporu vývoje bezpečných mobilních aplikací

Společnost Symantec oznámila program, který má partnerům pomoci vytvářet zabezpečení podnikové aplikace bez zásahu do kódu a specializaci na mobilní a aplikační management.

Symantec zavede programy pro podporu vývoje bezpečných mobilních aplikacíSymantec zavede programy pro podporu vývoje bezpečných mobilních aplikacíProgram „App Center Ready Program“ společnosti Symantec má vývojářům pomoci rychle vytvářet důvěryhodné podnikové aplikace bez změny kódu. Specializace

„Mobility Solution Specializace“ poskytne partnerům nástroje pro dodávku řešení pro mobilní management, aplikační management a mobilní bezpečnost.

Symantec spolupracuje s vývojáři aplikací a implementačními partnery na sadě podnikových řešení pro mobilitu.

V řešení je pět kritických oblastí mobility pro větší podniky: uživatelský přístup do aplikací, aplikace a ochrana dat, řízení koncových stanic, ochrana před hrozbami a bezpečné sdílení souborů.

App Center Ready Program umožňuje vývojářům mobilních aplikací pro iOS a Android vložit prvky zabezpečení a správy Symanteku jako je například šifrování, autentizace, politiky prevence ztráty dat, do jejich aplikací beze změny jejich zdrojového kódu.

Symantec oznámil uvedení specializace, která má partnerům umožnit nabídnout produkty Enterprise Mobility svým zákazníkům. Mobility Solution specializace poskytne partnerům přístup k informačním zdrojům, možnost registrace obchodních případů, rozvojové programy, marketingové materiály a obchodní pobídky. K dispozici bude nejpozději do konce roku 2012.

Zdroj: Symantec

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře